Výpočet ceny

Home / Výpočet ceny

Výpočet ceny hliníkovej pergoly

Šírka v metroch (do 7,5m )
Vzdialenosť od steny v metroch
Prevedenie pre sklo
Skrutky nerez A2 – 4,8mm, 200ks
Rezanie na inú mieru
Nadrozmerná doprava
Polykarbonát 16Xmm m2
Sklo bezpečnostné VSG 552 číre
Montážný materiál set
ks Tmel transparent – 1 kartuša 300ml
dní montáže (paušál 1 deň v okrese BA)


Keď ste si vypočítali cenu za Vašu pergolu, môžete nám poslať na Vás údaje, v krátkom čase Vás budeme kontaktovať.

   Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.
Hliníkové pergoly dodatelné ihneď teda aj v priebehu 24h po potvrdení telefonickej objednávky. AKSIS Pergoly sú extra pevné , vhodné je aj pre prevedenie hliníkových pergol so sklom, pergoly s polykarbonátom či zimné záhrady, hliníkové prístrešky či prístrešky na terasu, prístrešky pred dvere, alebo prístrešky na auto a sú vyrobené z profesionálnych profilov a teda nie z extra tenkých alobalových profilov ako ponúkajú rôzne reťazce. Reťazce často ponúkajú prístrešky ktoré pochádzajú z číny (napr. prefakturované ešte cez nemeckého dodávateľa ) a sú vyrobené na úkor materiálu ponúkajú veľmi nízku zaťažiteľnosť i cenu o čom svedčí aj ich hmotnosť konštrukcie a tá je smiešne nízka aj okolo 75kg, dosky tenké iba 3 až 10mm. ( náš AKSIS Polykarbonát je hrúbky X16mm až 25mm, ale možete použiť aj sklo ) AKSIS Pergoly vieme dodať rôznych rozmerov do 7,5m x 4m väčšie nadrozmerné pergoly vieme dodať taktiež, ale na individuálnu ponuku , je potrebná fotka priestoru kde sa má pergola montovať , nevyhnutná je konzultácia s klientom a dlhšia dodacia doba. Dlhšia dodacia doba je aj pri iných farbách ako RAL7016TX.
Dodávame teda aj pergoly so sklom.
Naše pergoly je možné aj neskôr prestavať i na zimné záhrady ( prevedenie bez prerušeného tepelného mosta – odporúčané je ale sezónne využitie, prípadne s infra ohrievačmi či inými ohrievačmi ) Úprava prístrešku na zimnú záhradu sa robí pridaním posúvnych sklenených stien (okien), či elektricky ovládaných zdvižných okien, dverí poľa priania klienta, je možné pridávať aj rôzne tieniace systémy, screenové rolety, lamelové posuvy atď...
Pre viac informácií, konzultáciu, rýchle dodanie 24h, či ponuku, vyžadujeme iba telefonický kontakt nie email.Upozornenie:
Kalkulátor na našom webe slúži pre orientačný výpočet a finančný rozpočet.
Ceny vypočítané na tomto konfigurátore nemajú žiadne prepojenie a ani nárokovanie si rovnakej ceny z iných webov a ani iných webov našej spoločnosti.
Pri zmene konfigurácie materiálu ako napr. pridaní profilu, výstuhy, zmene riešenia sa cena môže navýšiť.
Cena montáže v konfigurátore je kalkulovaná za 1 deň prác = 6 hodín u klienta + 1 hodina na príjazd , +1 hodina na odjazd späť do firmy, teda 8 hodín pracovného času ( pracujú dve osoby a v okrese Bratislava ) Presná cena za montáž sa dá vyžiadať predom, podmienka je vykonanie obhliadky u klienta.
Mimo okres Bratislava sa môže stať ale nemusí byť podmienkou, že sa pripočíta cena za dopravu ku klientovi a čas v premávke tam aj späť do BA.
Dodanie 24h platí iba pre telefonickú objednávku a aj potvrdenú zo strany AKSIS EU s.r.o. emailom. 24h dodanie platí iba pri osobnom odbere zo skladu v Bratislave pre farebné prevedenie 7016tx a bez montáže iba za objednaný materiál na výrobu pergoly. Ak si praje klient materiál na pergoly dodať na zvolenú adresu ( hlavne mimo BA ), je to možné zabezpečiť ale treba pripočítať potrebnú dobu na prepravu nadrozmerného materiálu ako aj cenu za dopravu ktorá je v závislosti od vzdialenosti kam má byť tovar - materiál dodaný. Ponúknutá cena dopravy bude pripočítaná k cene materiálu za pergolu. ( cena za dopravu bude oznámená klientovi predom) Cena za dopravu je nevratná a to aj v prípade reklamácie či vrátenia tovaru. Dodanie späť do skladu musí zabezpečiť klient sám na svoje náklady a dodať na miesto odkiaľ bol tovar expedovaný a aj nepoškodený. (do skladu AKSIS s.r.o. ,Bratislava ) Ak bol tovar prepravovaný zo skladu ku klientovi na adresu napr. miesta montáže a stalo by sa, že by bol nejaký profil poškriabaný, nepovažuje sa takáto chyba za dôvod na zníženie ceny či reklamovanie tovaru . Takýto profil by mohol byť bol bezplatne opravený korektorom.
Ak bol tovar objednaný a narezaný podľa priania klienta na mieru už nie je možné profily vrátiť späť a pospájať. Pre to sa už tovar nedá vrátiť späť s nárokom na vrátenie plnej sumy. Na tento fakt vyslovene dôrazne upozorňujeme klientov a veľkoodberateľov.
Ceny uvádzame bez DPH pre platcov DPH . Ak by išlo o koncového klienta FO neplatcu DPH, klient platí úplnú cenu aj vrátane DPH.
Treba brať na zreteľ, že spoločnosť AKSIS EU s.r.o. predáva iba materiál určený pre výrobu pergol a prístreškov, príslušenstva , pre odborné montážne firmy a nie hotový produkt. Aj ak si tento materiál kúpi koncový zákazník , musí si zabezpečiť sám odbornú a spôsobilú montáž ak na to nie je sám dostatočne odborne spôsobilí.
Montáž pergoly musí byť vykonaná odborne, na to spôsobilou osobou so znalosťami konštrukcií a aj statiky konštrukcií. Taktiež musí byť postavená na riadnom a dostatočne veľkom , hlbokom betónovom základe i riadne nakotvená na to určeným vysoko-záťažovým, certifikovaným kotviacím materiálom. Osoba ktorá pergolu – prístrešok postavila preberá aj plnú zodpovednosť aj pri prípadných vzniknutých škodách na majetku či i zdravý osob ak by sa niečo stalo.